Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü İle Zayıflama

Ahmet Maranki, zayıflamak isteyenler için kuru soğan suyu kürünü önermektedir. Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünü, sadece zayıflamak isteyenlere değil, aynı zamanda şeker hastalarına da önermektedir. Ahmet Maranki’nin zayıflamak için belirtmiş olduğu kuru soğan suyu kürü hakkında bilgi almak isterseniz, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…


Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü İle Zayıflama
Kuru soğan suyu kürü nasıl yapılır? Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünün yapılışını şu şekilde açıklıyor: Kuru soğan suyu kürü için bir seferlik kuru soğan suyu şu şekilde hazırlanmaktadır: bir tane kuru soğan alınır; kabukları ve kökleri ile birlikte sirkeli suyun içine atılır; ve bir müddet bekletilir. Daha sonra ise, sirkeli suyun içerisinden alınan kuru soğan, kökleri ve kabukları ile birlikte, bir bardak suyun içerisine konulur; ve kısa bir süre kaynatılarak ocaktan alınıp içilir.

Zayıflamak için içilen kuru soğan suyu kürünün yan etkisi var mıdır? Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünün herhangi bir yan etkisinin olmadığını belirtmektedir. Zayıflamak isteyen kişilerin yaşı kaç olursa olsun kuru soğan suyu küründen rahatlıkla faydalanabilirler.

Kuru soğan suyu kürünün faydaları nelerdir? Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünün, kanda bulunan şeker oranını dengelediğini belirtmektedir. Kuru soğan suyu kürü, zayıflaması gereken şişman kişilerin de uygulaması gereken bir yöntemdir; ve zayıflamaya yardımcıdır.

Soğan suyu küründe, soğan uyunun sade içilmesi mi gerekir? Ahmet Maranki, soğan suyu kürü uygulayan kişilerin, bir bardak soğan suyunun içerisine, 1/4 oranında limon suyu sıkarak içmeleri gerektiği konusunda bir öneride de bulunmaktadır; fakat limonun soğan suyuna eklenmesi zorunlu da değildir.

ahmet maranki soan kr, soğanla zayıflama, soğan suyuyla zayıflayan varmı, ibrahim saraçoğlu soğan kürü ile zayıflama, sogan suyu ile zayiflayan varmi, ahmet maranki soganla zayiflama, soğan kürü ile zayıflayan varmı, maranki soğan suyu, soganla zayıflamak, ahmet marankı sögan suyu ile zayıflama

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:
24 Ocak 2012 6.370 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »


  • selma demiş ki:

    soğan kürü ile gerçekten zayıflayan var mı?

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir