CLA yağ yakıcı ve CLA zayıflama kapsülü

CLA zayıflama kapsülü nedir, nasıl zayıflatır? CLA yağ yakıcı ve zayıflamaya yardımcı ürün hakkında bilgiler..

CLA nedir?

Vücuttaki yağ miktarını azaltıcı kas miktarını ise arttırıcı özellik gösterir. Ayrıca enerjiyi artırarak performans artışı sağlar. Yağ azaltıcı özellik sergilemesinden dolayı zayıflamamıza veya formumuzu korumamızda büyük katkılar sağlar.

CLA, esansiyel yağ asidi olarak bilinir. Vücudumuz kendi kendine yapamadığı için dışarıdan besinlerle alınması gerekli bir yağ asitidir. CLA suplemantasyonu vücutta yağ kaynaklı enerjinin kullanımını hızlandırarak kas ağırlığının vücut yağ ağırlığına oranla daha fazla gelişmesine yardımcı olur.

CLA yağ asidinin biraz değişik versiyonudur, sağlığımız açısından önemli katkıları bulunmaktadır. İlk başta sığır gibi çiftlik hayvanlarının sütünde ve etinde tespit edilmiştir fakat günümüzde bu özelliklerinin kaybolması sonucu ortadan kaybolmak üzeredir. Buna bağlı olarak günümüzde obezite, kalp ve kanser gibi ciddi hastalıklar görülmektedir. CLA sağladığı antioksidan etkiler sayesinde koruyucu bir etki sağlar.

CLA zayıflama kapsülü nasıl zayıflatır?

Doğal formülüyle ortalama 45 – 90 gün içinde kilo vermemize büyük katkı sağlamaktadır. Zayıflatıcı etkileri kişiden kişiye farklılık gösterir bunun sebebi insanların metabolizma çalışma hızlarının farklı olmasıdır.


Bu ilaçtan en yüksek performansı almak için diyetisyeninizin tavsiyesi dozda ve düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir aksi takdirde umduğunuz sonuçları alamayabilirsiniz. Tavsiye edilen doz yemeklerden bir saat önce günde kez olmak üzere 1 kapsüldür.

CLA’nın gerek sağlık gerek zayıflama alanında birçok etkisi tespit edilmiştir. Bilim insanlarının yaptığı araştırmalar sonucunda CLA’nın vücuttaki yağların yakılmasını sağlayarak zayıflama sağladığı tespit edilmiştir. Yapılan deneylerde, deneklere 3 ay boyunca CLA takviyesi yapılarak daha sonra ölçüm yapılmıştır, bu araştırmanın sonucunda deneye katılanların 2,5 kilo kaybettikleri ortaya çıkmıştır. Ayrıca kilo kaybı sırasında kas erimesi ve gereksiz kilo kaybı yaşanmamıştır. CLA’nın zayıflatma sebepleri 4 madde altında toplanmıştır:

1. Yemekten sonra depolanan yağ miktarını azaltarak,
2. Yağ hücrelerinde yağ parçalanma oranını arttırarak,
3. Yağ metabolizmasını hızlandırarak,
4. Toplam yağ hücresi sayısını azaltarak.

cla yağ yakıcı, cla yağ yakıcı yorumları, cla ile zayıflayanlar, cla zayıflama, cla zayıflama hapı, cla zayıflama kapsülü, cla yağ yakıcı fiyatları, cla yağ yakıcı nasıl kullanılır, cla zayıflama hapı fiyatı, cla yag yakıcı hap

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, ,
2 Ağustos 2010 5.139 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir