Düğüne Giderken Ne Giyilmeli Hangi Kıyafet Seçilmeli?

Düğün daveti organizasyonlarına katılacak olan kişiler, ne giyecekleri konusunda her zaman bir kararsızlık içerisine düşerler. Bu çelişkiyi erkeklerden çok da bayanlar yaşamaktadır. Yıllar yılı düğün fotoğrafları elden ele dolaşacak; ve siz hep, düğünde giydiğiniz kıyafet ile çıkacaksınız resimlere bakanın karşısına. Bu nedenle, düğün organizasyonlarında giyeceğiniz kıyafetlerin şıklığı ile birlikte, ortama uyumlu olmasına da dikkat etmek durumundasınız. Düğün daveti organizasyonları çok eğlencelidir evet ama; bu denli de düşündürür işte. Düğün daveti organizasyonlarında nasıl giyinebileceğiniz ile ilgili önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?


Düğünlerde Kıyafet Seçimi: Düğünler İçin Hangi Kıyafet Seçilmeli?
Düğün daveti organizasyonlarına katılırken giyeceğiniz kıyafetin rengi kesinlikle beyaz olmamalıdır. Beyaz, düğünlerde sadece gelinin kullanabileceği bir renk olarak bilinmektedir. Sadece beyazdan değil, krem rengi ve fildişi kıyafetlerden de uzak durmaya çalışın. Unutmayın ki, düğünlerin tek beyaz giyinen kahramanının gelin olması gerekmektedir. Bunun dışında tercih edebileceğiniz pek çok renk olduğunu unutmayın…

Mekana Uygun Seçim Yapın
Düğün davetinde seçeceğiniz kıyafetin, mekana da uygun olması gerekmektedir. Düğün eğer sahilde ya da kır düğünü şeklinde gerçekleşecekse, yazlık bir kıyafet seçebilirsiniz. Ya da şehir içinde gece gerçekleşecek bir düğün için daha şık bir gece elbisesi. Ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, düğüne katılacak olan diğer kişilerle de bu konuda fikir birliği yapabilirsiniz. Bununla birlikte, gideceğiniz düğün mekanı hakkında bir fikriniz yoksa, internetten de araştırma yapabilirsiniz. Ancak kıyafetinizin mutlaka düğüne uygun olması gerekmektedir.

Ayakkabı Seçimi

Düğün organizasyonlarında giyeceğiniz ayakkabılarınızın, düğünden önce bir kaç sefer giyilmiş olmasına dikkat edin ki, düğünde sizi şık gösterecek; ancak rahatsız edecek bir ayakkabı ile başbaşa kalmak zorunda olmayasınız. Bununla birlikte, kıyafetinizi de tamamlayan bir ayakkabı seçmeniz gerekmektedir elbette.
Düğün kıyafetinizi tamamlayacak aksesuar, çanta; ve saç stilleri bulmalısınız. Ancak bulduğunuz saç stili ya da aksesuar, tamamen sizin yaratıcılığınız ile alakalı olmalı ki daha rahat ilgi çekebilesiniz. Abartıdan da uzak durmanız gerektiğini kesinlikle aklınızın bir kenarına not alın.

nikaha giderken ne giyilir, dugune gıderken gıyılecek kıyafetler, nikaha giderken giyilecek kıyafetler, nikah davetine giderken ne giyilir, nikahta giyilecek kıyafetler, düğüne giderken ne giyilir, nikah davetinde giyilecek kıyafetler, nikah davetinde ne giyilir, nikahta giyilebilecek kıyafetler, kır düğününe giderken ne giyilir

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:
13 Ocak 2012 5.366 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir