Göbek eriten diyet: Göbek nasıl eritilir? Göbek eritme diyeti nasıl yapılır?

Göbek eritme diyeti. Göbek yağlarından kurtulmak ve karın bölgesini inceltip düzleştirmek için göbek eriten diyet programı. Yazın kilolarımızdan şikayet ederiz zayıflasak bile göbek, basen, bel kısmından kilolarımız hala kalır. Diyetlerde kişi genelde yüz kısmından zayıflıyor bazıları da normal zayıflıyor. Aşırı yağlanmış kısımlarda pek incelemiyor.

21 günlük vereciğimiz diyet programı ile sizi göbek bölgesinden ve basenden zayıflatacağız. Şunu unutmayalım: sadece diyet yapmak yetmez. Bitkisel menüler ve egzersiz programları da yapacaksınız. 21 gün uyguladıktan sonra 22. gün değişimi görebilirsiniz.


Mekik

Mekik çekmek için dizlerinizi birleştirin ayakları da paralel ayarladıktan sonra ellerimizi ensemize koyarak önce yavaş yavaş sonra hızlı hızlı karnınız acıyana kadar bu mekik hareketini yapınız. Hem kaslarınız kuvvetlenir ve de yağlarınızı yakarsınız.

Sopa

Bir sopa alın ve ensenize dayayın ve iki elle tutun. Ayaklarınız yere basıkken kalça kısmınızı sağa sola doğru döndürün 100 kere bu hareketi yapınız. Bu harekette göbeği eritir ve yan karın kaslarını kuvvetlendirir.

Bel kası için mekik çekin

Kolumuzu bükük olan dizimize hafifçe ve seri hareketlerle yaklaştırmaya çalışın. Yorulana kadar yapın. Diğer kollumuzu ve ayağımızı değiştirerek tekrar yapıyoruz ve karnımızın yan tarafında ki kasları çalıştırmış oluyoruz böylece.

çörek otu göbek eritirmi, yarim mekik nasil cekilir, göbek eritmek için mekik nasıl çekilir, mekik nasıl çekilir bayan, mekik nasıl çekilir resimli, göbek eritmek için nasıl mekik çekilir, çörek otu yağları eritirmi, corek otu gobek eritir, omega 3 göbek eritirmi

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, , , ,
28 Eylül 2010 7.519 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »


  • fatma göral demiş ki:

    amman kim takar diyeti

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir