Göbek eriten içecekler

Göbek eritmek için faydalı içecekler. Göbek bölgesindeki fazla yağlardan kurtulmak için yararlı olan içeceklerin listesi. Göbekten kurtulmak için ne yapmalıyım? Göbek nasıl erir? Sadece yemek yiyerek değil yapay tatlandırıcılı yiyeceklerden uzak durarak da kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Göbek büyümesine yol açan asitli içecekler, meyve suları, afili kahvelerden uzak durmalısınız. Bunların yerine size bir reçete verelim:

Su

Bol bol su içmelisiniz bunun nedeni kasların %81’i sudur. Ortalama 3 adet 500 ml’lik pet şişe suyu yeterli olur.

Diyet Türü İçecekler

Diyet içecekler yapay tatlandırıcı içerdiği için 5-10 kalorisi vardır ve kilo alınmasını dire olarak etkilemezler. Kalorisi az diye sürekli içmek midenizi şişirir ve gün boyunca diğer içeceklerden içmenizi engeller. Yapılan araştırmalara göre suni tatlandırıcıyla yapılan içecekleri tüketenler daha sonra daha fazla şekerli ürünleri tükettiğini tespit etmişlerdir.


Kahve İçenler

Kahve neredeyse hiç kalori içermez aynı çay gibi. Ama son zamanlarda kahveler çok süslendi ve kalori bombasına döndü. Kahveden vazgeçmeyin fakat içtiğiniz kahveye dikkat edin.

Çay Tüketenler

Sudan sonra en çok tüketilen içecek çaydır. Çaydaki antioksidanlar birçok hastalığa iyi geliyor ve kansere de iyi geliyor. Kalorisi olmaması artı bir avantajdır.

Meyve Nektarları

Meyve sularının faydalı olduğu yıllarca bizlere yutturuldu hâlbuki hepsi şeker deposu. Ne kadar fazla içersek o kadar faydalı olur diye biliyorduk. Meyve sularında kendi şekerleri yanında ekstradan çok miktarda şeker bulunuyor. Kendimizin yaptığı meyve suları da ekşi diye kaşık kaşık şeker döküyoruz. Böylece aldığımız kalori gitgide artmaktadır. Siz siz olun meyvelerin kendisini yiyin. İlla meyve suyu içmek isterseniz az için ve çok şekerlileri içmeyin.

göbek yağı eriten ödem söktüren içecek

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, ,
25 Eylül 2010 6.256 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »


  • Anonim demiş ki:

    ben azarbaycan’dan sizi izliyorum ve mesela ben su an 75 kiloyum boyum 1.60 zayiflamak istiyorum. bana uygun diyet ve egzersiz programi uygulamanizi rica ediyorum.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir