İbrahim Saraçoğlu Göbek Yağlarını Eriten Doğal Kür

Göbek yağı olanlar, göbek yağlarını eritebilecek doğal bir kür arıyorlarsa, onlar için tavsiyemiz, İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu, göbek yağlarını eriten doğal kürü uygulamalarıdır.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Yağlarını Eriten Doğal Kür
İbrahim Saraçoğlu’nun hazırladığı doğal göbek yağlarını eritme kürünü uygulamak için gerekli olan malzemeler şu şekildedir: Bir demet Maydanoz, dört tane lahana yaprağı (maydanoz ve lahana yapraklarının taze olması gerekmektedir.) Bu malzemelere ek olarak bir tane limon suyu; ve yarım litre de suyun olması gerekmektedir.


İbrahim Saraçoğlu’nun, göbek yağlarını eritmek için hazırlamış olduğu doğal kürün malzemelerinin ardından da, bu kürün ne şekilde uygulanması gerektiğini görelim: Elimizde, klorsuz olarak bulunan yarım litre suyu kaynatıyor; ve içerisine de lahana yapraklarını ekliyoruz. Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atıp üç dakika kaynattıktan sonra, maydanozu da kaynayan karışımın içerisine ilave ederek, üç dakika daha kaynatmaya devam ediyoruz. Toplam altı dakikalık kaynama işleminin sonrasında, ocaktan indirdiğimiz karışımın soğumasını bekliyoruz. Soğuyan bu karışımı süzdükten sonra ise içerisine bir tane limonun suyunu ekliyoruz.

İbrahim Saraçoğlu’nun uygulanış yöntemlerini belirtmiş olduğu göbek yağlarını eriten doğal kürün uygulanmasında ise şu yol izlenmelidir: Göbek yağlarını yakan doğal kür ile hazırlanarak elde edilmiş olan lahana suyunun, gün içerisinde iki ya da üç sefer içilmesi gerekmektedir. Lahana suyunun aç ya da tk karna içilmesi herhangi bir önem arz etmemektedir. Göbek yağlarını eriten doğal kürün, her gün yeniden hazırlanması gerekmektedir. Yani bir sefer hazırlayıp, bir kaç gün içilebilecek bir kür olmadığı, İbrahim Saraçoğlu tarafından belirtilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu’nun uygulamamızı istemiş olduğu, göbek yağlarını eritmeye yarayan doğal kür ile elde edilen lahana suyunun içerisine kesinlikle tatlandırıcı ilave edilmemesi gerekmekle birlikte, göbek yağlarını eriten doğal kürün, toplamda üç hafta uygulanması gerektiği de İbrahim Saraçoğlu tarafından bizlere önerilmektedir.

Diğer göbek eritme yöntemleri:

Göbek eriten diyet: Göbek nasıl eritilir? Göbek eritme diyeti nasıl yapılır?

Göbek eriten içecekler

Ender Saraç GÖBEK ERİTME diyeti: Göbekten kurtulma diyeti

Erkekler için göbek eritme yöntemleri

Göbek eritmenin 9 yolu: Göbek nasıl eritilir?

Resimli göbek eritme hareketleri: Göbek nasıl eritilir?

ibrahim saraçoğlu göbek eriten bitkiler, yağ yakan yiyecekler ahmet maranki, vücut yağlarını yakan bitkiler, ibrahim saraçoğlu göbek yağı eriten doğal kür, karın yağlarını yakan bitkiler, ibrahim saracoglu yag yakan kürt, yağ yakan bitkiler ibrahim saraçoğlu, gobek eritmeye yarayan bitkiler, yağ yakan çorba ahmet maranki, göbek yağlarını yakan bitkiler

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, , ,
9 Ağustos 2011 28.188 okunma 2 defa yorumlanmış

2 yorum yapılmış »


  • Anonim demiş ki:

    İbrahim Saraçoğlu


  • eda demiş ki:

    benim yaşım 14 benim kullanmam uygun mu?

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir