İbrahim Saraçoğlu Kilo Almak İsteyen Bayanlara Kilo Alma Formülü

Pek çok kişi zayıflamak için neler yapılması gerektiğinin araştırmasını yaparken, araştırma yoğunluğunun zayıflama teknikleri ile ilgili olduğunu gören uzmanlar da, genellikle zayıflama teknikleri ile ilgili konulara öncelik vermektedirler. Ancak İbrahim Saraçoğlu, kilo almak isteyen bayanlar için bir takım yöntemler ile önerilerde bulunarak, kilo almak için neler yapılması gerektiğini sıralamıştır.

İbrahim Saraçoğlu Bayanlar İçin Kilo Alma Formülü

İbrahim Saraçoğlu’nun, kilo almak isteyen bayanlar için önerilerine kulak verelim:
Zayıflamak, nasıl ki karşımıza ciddi bir sorun olarak çıkıyorsa, aslında kilo alamamak da bir sorun olarak görülmektedir. Çünkü kilo alamamanın pek çok nedeni olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse, kilo alamayan kişilerin bağırsaklarında bir takım parazitlerden söz edilebilmektedir. Bununla birlikte psikosomatik sorunlar, tiroit bezlerinin hızlı çalışması, ülseratifkolit, bağırsaklarda bulunan iltihap, veya herhangi başka bir sorun nedeniyle de kilo alamamak gibi bir durum ile karşılaşılabilmesi mümkündür.


İbrahim Saraçoğlu, belirtmiş olduğumuz sebeplerden hangisinden dolayı kilo alınamadığının bilinmesi için, mutlaka bir doktor kontrolünden geçilmesi gerektiğini belirtiyor, ve ekliyor: ”burada vermiş olduğumuz tavsiyeleri uygulayacak olan kilo alamayan bayanlar, öncelikle doktorlarının tavsiyelerine uymalıdırlar…”

İbrahim Saraçoğlu Kilo Alma Programı (Bayanlar için)

İbrahim Saraçoğlu, kilo alamayan bayanların uygulaması gereken kürü anlatmadan önce, bir hafta uygulamaları gereken bir yöntemden bahsediyor: kilo alamayan bayanlar, bir hafta boyunca, sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında, yarım su bardağı su ile, üç dört adet karanfili yutmalıdırlar. Ancak kilo alamayan bayanlar, bu uygulamada yutulması gereken karanfilleri, çiğnemeden, hap gibi yutmalıdırlar. Bir hafta sonunda bu uygulamanın tamamlanmasından sonra ise, Kilo alamayan bayanlar, bir hafta uyguladıkları karanfil küründen sonra, et yerlerken, yanında da mutlaka bir adet orta boy domatesi, ızgara şeklinde ya da pişirilmiş olarak yemelidirler. Yenilen etin, koyun, dana, balık ya da tavuk olması farketmez. Önemli olan, tüketilen her tür et ile birlikte bir adet, orta boy domatesin de, pişmiş şekliyle tüketilmesi gerektiğidir.
Yemekleriniz sırasında, beyaz undan yapılmış, kepeksiz ekmek tüketmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte, bir ay boyunca her gün, on ile onbeş adet arasında da antep fıstığı tüketmeniz önerilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, kilo alamayan bayanların, meyve yiyorlarsa; ve bir tercih yapmaları söz konusu ise, muz ve beyaz üzümü tercih etmeleri gerektiğini belirtmektedir.
Kilo alamayan bayanların, öğle yemeklerinde mutlaka bir adet de haşlanmış patates tüketmeleri gerektiğini belirten İbrahim Saraçoğlu, yemeklerin yanında yenilen salatalarda, acı olmamak koşulu ile bir adet dolmalık biber ya da sivri biberin olması gerektiğini de belirtmektedir.

Kilo alamayan bayanların, akşam yemeklerini yedikten iki saat sonra, bir fincan melisa çayı içmeleri gerektiğini belirten Hülya Avşar, meyve yiyecek olanların, yedikleri meyveleri mutlaka, yarım kase yoğurdun içerisine doğrayarak yemeleri gerektiğini de vurgulamaktadır.
Kilo almak isteyen bayanların, yedikleri tatlıların üzerine mutlaka, tarçın ile birlikte bal dökmeleri gerekmektedir. Bu uygulama için, evlerinde kendileri tatlı yapan ya da kek ile sütlü tatlılar yapan bayanların, tatlıların içerisine mutlaka bol miktarda tarçın atmaları gerektiğini önermektedir İbrahim Saraçoğlu.

İbrahim Saraçoğlu, kilo almak isteyen bayanların, yemek yerken sofraya kesinlikle yalnız oturmamaları gerektiğinin de üzerinde durmaktadır.
Bu uygulamaları gerçekleştireceğiniz bir ay zarfında, kendinize bir saat belirleyerek, her gün o saatlerde 20 dakika yürüyüş yapmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

İbrahim Saraçoğlu’nun, kilo almak isteyen bayanlar için, yapmalarını istediği şeylerin yanında, neler yapmamaları gerektiğini de belirttiği unutulmamalıdır. Kilo almak isteyen bayanların, günde iki bardaktan fazla çay, bir fincandan fazla kahve içmemeleri gerekmektedir.
Kilo almak isteyen bayanlar, acı biber, kara biber, turşu ve sütten uzak durmalıdırlar.
Kilo almak isteyen bayanların iki ay boyunca, bezelye, brüksel lahanası, karnabahar, ıspanak ve nohut tüketmemeleri gerekmektedir.
Kilo almak isteyen bayanlar, katı yağ ile kaymak tüketiminden de uzak durmalıdırlar.

ibrahim saraçoğlu kilo almak isteyen bayanlar, karanfil kilo aldırırmı, kilo almak için karanfil, karanfil yutmak kilo aldırırmı, acı biber çayı ender saraç, ender saraçoğlu acı biber çayı, ender saraç acı biber çayı, karanfil kilo yaparmı, melisa çayı kilo aldirirmi, karanfil kilo aldirir

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:,
10 Ağustos 2011 3.770 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir