İbrahim Saraçoğlu Sigaranın Zararlarını Azaltmak İçin Tere Kürü

İbrahim Saraçoğlu, bir insanın kendi kendisine vereceği en kötü cezanın, sigara içmek olduğunu ifade etmektedir. Ancak bazı kişilerin, nikotinden vazgeçemediklerini; ve ne kadar isteseler de sigarayı bırakamadıklarını bildiğini de belirtmektedir. Bu gibi durumlar yaşayan kişilerin, sigaranın zararlarını ortadan kaldıracak kadar etkili formüller denemeleri gerektiğinin altını çizen İbrahim Saraçoğlu, sigaranın zararlarının, ne şekilde ortadan kaldırılacağını ise bizlere şu şekilde anlatmaktadır:


İbrahim Saraçoğlu Sigaranın Zararlarını Azaltmak İçin Tere Kürü
İbrahim Saraçoğlu bizlere şunu da belirtmektedir: Bu kürün, sigaranın zararlarını ortadan kaldırdığını düşünerek sigarayı bırakmak istemeyecek kişilerin var olacağını düşünerek bu kürü sizlere daha önce anlatmadım. Ancak, bu kür, sigaranın zararlarını tamamen ortadan kaldırmamaktadır. Bu kür sadece, sigaranın bazı zararlarına engel olmaktadır… Peki o halde merak edip soruyoruz: İbrahim Saraçoğlu’nun, sigaranın zararları için önermiş olduğu kür ne şekilde gerçekleştirilmelidir

Tere Kürünün Yapılışı

Sigaranın zararlarını ortadan kaldırmak için İbrahim Saraçoğlu’nun belirtmiş olduğu kür tere kürüdür. Tere kürü şu şekilde yapılmaktadır: her ay kendinize beş gün belirlemelisiniz. Ay içerisinde belirlediğiniz beş günde, gün içerisinde, birer bağ tereyi tüketmeniz gerekmektedir. Tere küründe kullanacağınız tereyi salatanın içinde değil, sade yemeniz de İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmektedir.

Tere kürü için bir günde tüketmeniz gereken terenin yarısını öğleden önce; diğer yarısını ise öğleden sonra tüketmeniz gerekmektedir. Tere küründe, tereyi salata içinde yememeniz gerektiğini belirten İbrahim Saraçoğlu, terenin içine limon sıkabileceğinizi de belirtmektedir. İbrahim Saraçoğlu, sigaranın zararları için önermiş olduğu tere kürünün, beş gün yapıldıktan sonra bırakılması gerektiğinin de altını çizmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, sigaranın zararlarını azaltmak için yapılan tere kürünü uygulayan kişilerin, idrara çıkarken, idrarlarının yanmasını hissettikleri de olmaktadır. Bunun zararlı olduğunu düşünmemelisiniz. Aksine faydalıdır. Tere kürü, sigaranın zararlarını azaltırken, aynı zamanda idrar yollarını da temizlemektedir, şeklinde bir açıklamada bulunmaktadır. Sigaranın zararlarını azaltmak için, İbrahim Saraçoğlu’nun belirttiği tere kürünü uygulayanlar, ikinci ya da üçüncü günden itibaren balgam çıkartmaya başlayacaklardır. Bununla birlikte, daha rahat nefes alacaklarını da göreceklerdir. Anfizeme için de terenin bir mucize niteliği taşıdığı İbrahim Saraçoğlu tarafından belirtilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu tüm bitki kürleri

sigaranın zararını azaltmak için, sigaranın zararlarını azaltmak için neler yapmalıyız, terenin zararları, sigaranın zararlarını azaltmak için, sigaranın zararlarını azaltmak, sigaranın zararını azaltmak, sigaranın etkilerini azaltmak için, sigaranın etkisini azaltmak için, sigaranın zararlarını azaltma yolları, sigaranın etkilerini azaltmak

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:,
29 Mayıs 2012 6.657 okunma 3 defa yorumlanmış

3 yorum yapılmış »


  • semra demiş ki:

    soğan kürü kulandım adet oldum yumurtalarım tembel onada iyi gelirmi


  • emine demiş ki:

    kabizlik icin bir cozum lutfen


  • tere kürü demiş ki:

    Sigara içicisiyim bronşlarım dolu hırıl hırıl ötüyo,tere kürünü tam tarifiyle uyguladım ne idrarda yanma ne balgam çıkarma yani hiçbir faydasını görmedim.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir