İbrahim SARAÇOĞLU Vücuttaki Toksinleri Atmak

Toksinleri Atmak İçin Reçete

Sizler için İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu sağlık reçetelerinden ikisini daha paylaşmak istiyoruz.İbrahim Saraçoğlu Vücuttaki Toksinlerden nasıl kurtulacagınızı ve kan dolaşımını düzenlemek için doğal reçeteler sunuyor.

Kaynamakta olan yarım litre suda 6-7 adet beyaz lahana yaprağıparçalamadan, 10 dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte haşlanır, sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karına birer su bardağı içilir.

Bu işleme toplam 5 gün devam edilir. 5 gün uyguladıktan sonra üç gün ara verilir ve tekrar 5 gün uy­gulanır.

Bu on günlük kürü bir yıl boyunca 3 veya 4 defa yapmak en doğrusudur.

Bu kürü uygulamaya başladığınızın ikinci veya üçüncü gününden sonra vücudunuzun terlediğini ve özellikle de yüz kısmınızda yağlı yağlı terlediğinizi görürsünüz.


Bu, yağla beraber toksinlerin atıldığını gösterir.

Bu kürü uyguladığınız dönemlerde daha sık banyo veya duş yapmanız sizi hem daha çok rahatlatacak, hem de daha rahat toksinli-yağ atmanıza yardımcı olacaktır.Unutmayınız ki, toksin atan vücut kendini yeniler.

Kan Dolaşımını Düzenlemek İçin Reçete 

3-4 dört adet beyaz lahana yaprağı parçalamadan kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir. Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içilir. Üç günde bir,üç gün ara verilerek toplam 21 gün içilerek uygulanır ve birinci kür tamamlanmış olur. Uç aylık aradan son­ra tekrar, her üç günde bir, üç gün ara verilerek toplam 21 gün içilerek, ikinci ve son kür tamamlanmış olur.

vücuttaki radyasyon nasıl atılır ibrahim saraçoğlu, vucuttakı toksınler nasıl atılır, vücuttan toksinler nasıl atılır, vucuttan toksin nasil atilir, toksinler vücuttan nasıl atılır, toksin nedir vücuttan nasıl atılır, toksinleri atmak için ne yapmalı, vücuttaki toksin nasıl atılır, vücuttaki toksinleri atmak için, vücuttan toksinleri atmak için

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, ,
13 Haziran 2012 9.928 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »


  • sedaelmas demiş ki:

    ben osmanlı kök şurubu kullanıyorum, müthiş bir antioksidan

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir