İbrahim Saraçoğlu Zona Hastalığı İçin Şifalı Bitkiler

Zona hastalığı, yaşayan kişiler tarafından, oldukça ağrı verici bir hastalık olarak nitelendirilmektedir. Ve hiç kimsenin, zona hastalığına yakalanması istenmemektedir. Zona hastalığının ne denli zor bir hastalık olduğu hakkında fikir sahibi olan İbrahim Saraçoğlu, zona hastalığından kurtulabilmek için, semizotu kürünün uygulanması gerektiğini belirtmektedir.


İbrahim Saraçoğlu Zona Hastalığı İçin Semizotu Kürü
İbrahim Saraçoğlu, şu şekilde konuşmaktadır: ”Zona hastalığına maruz kaldıysanız, her gün 150 gram semizotu yiyin. Semizotunu tek başına yiyemiyorsanız, yoğurt ile karıştırarak da tüketebilirsiniz.”

Semizotunun, zona hastalığına karşı iyi geldiğini belirten İbrahim Saraçoğlu, zona hastalığındaki ağrılar için de her gün iki adet armut yenmesi gerektiğini belirtmektedir. Zona hastalığı sebebiyle ortaya çıkan ağrılar için, her gün yenmesi gereken iki armudun, semizotu yendikten iki saat sonra yenmesi gerektiğini de belirten İbrahim Saraçoğlu, belirtilen kürler ile birlikte, doktor kontrolünde de olunması gerektiğini belirtmektedir.

zona için şifalı bitkiler, ibrahim saraçoğlu zona tedavisi, zona hastalığı için şifalı bitkiler, zona hastalığında yenmemesi gerekenler, zona hastaları ne yemeli, zona hastası ne yememeli, zona hastasi ne yemeli, ibrahim saraçoğlu zona, zona hastalığında neler yenmeli, ibrahim saraçoğlu zona hastalığı tedavisi

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)23 Eylül 2011 14.453 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir