Kol Yağlarını Eritme Ve Kol İnceltme: Kol Nasıl İnceltilir?

Zayıflamak isteyen pek çok kadın, zayıflamak için bölgesel zayıflama yöntemlerini kullanmak zorundadır. Bölgesel zayıflama yöntemleri ile zayıflayacak olan kadınların, kol yağları nasıl eritilir sorusuna da bir yanıt bulmaları gerekmektedir. Kol yağları nasıl eritilir sorusunun yanıtlarını bu yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Kol yağları ne yazık ki, kadınların kendilerini kötü hissetmelerine neden olmaktadır; çünkü kollardaki yağlar, özellikle yaz aylarında oldukça görünür; ve dikkat çeker hale gelirler.
Kol yağları nasıl eritilir sorusunun yanıtı ise, ne sadece diyet; ne de sadece egzersizdir.


Kollardaki yağlar, diyet ve egzersiz işbirliği ile eritilmektedirler. Kollardaki yağların eritilmesi bir kaç günde de gerçekleşmez; kollardaki yağların eritilmesi bir müddet zaman alabilir. Peki kol yağları nasıl eritilir? Kollardaki yağların eritilmesi için ne yapmak gerekir?

Kol İnceltme Diyeti

Kol inceltmek için diyet yapacak olan kişilerin, yapacakları diyetlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Kol inceltmek için diyet yapacak olan kişilerin diyet listelerinde karbonhidratlara ve yağlara az yer verilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte, kolların zayıflaması için yapılan diyetin protein ağırlıklı olması gerekmektedir. Kol zayıflaması için protein ağırlıklı diyet uygulayacak olan kişiler, bu sayede kollarında kas oluşmasını da olanaklı hale getirmiş olurlar. İncelen kollarda sarkma meydana gelmeden; sert bir ince kola, protein ağırlıklı diyet ile sahip olunabilir.

Kol inceltmek için yapılan diyetin yanısıra, bir de, kol bölgesini hedef alan bir egzersiz uygulamasının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu sayede, kol yağlarının eritilmesi daha kolay olacaktır. Kol yağlarının erimesi için yapılacak egzersizlerin başında, hafif ağırlıkların kaldırılması gelmektedir. Bunun sonrasında ağırlıklar artırılabilir; ve kolara değişik hareketler uygulanabilir. Kollar yanlara doğru kanat gibi açılarak, sonrasında indirilebilir. Bu şekilde kol yağlarının eritilmesi olanaklı hale gelebilmektedir.

Resimli kol inceltme hareketleri için buraya tıklayın

kollar nasil incelir, kollari inceltmek, kol nasıl incelir, kol yağlarını eritme, koldaki yağlar nasıl erir, kolları inceltmek için, kollar nasıl inceltilir, kol yağları nasıl eritilir, kol yaglari nasil erir, kollardaki yağlar nasıl erir

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:,
1 Haziran 2012 108.643 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir