Kolay Hamilelik İçin Hangi Bitkiler Faydalıdır?

Kola Hamilelik İçin Bitkiler

Karanfil: Hamile kalmayı kolaylaştırır. Her gün yemeklerden sonra bir karanfil çiğneyebilirsiniz. Ya da çayını yapıp her gün 1 bardak içebilirsiniz.

Safran: Yumurtalıkların geliştirilmesinde ve çatlamasında etkili olur. Gebe kalmayı kolaylaştırır. Yemeklerin üzerine safran dökebilirsiniz ama çok az olmalı.

Kekik: Çok faydalıdır, antiseptik özelliği vardır. Kekikle balı karıştırıp sabahları bir çorba kaşığı kadar yiyebilirsiniz. Bu adetlerin ağrısız olmasını sağladığı gibi gebe kalmayı da kolaylaştırır.

Ökse otu: Yıkadığınız ökse otlarını blendırdan geçirin. Suyundan her günde yarım kahve fincanı için. Aç karnına olmaya özen gösterin.

Civanperçemi: Adet kanamalarını düzenler. Myomların giderilmesinde de oturma banyoları başarı ile kullanılır.

Arslanpençesi: Düşük yapmaya yatkın kadınlarda bebeğin rahimdeki durumunu üçlendirir. Adet üzensizliklerinde günde 2 fincan çayı yeterlidir.


Soğan: Her gün 1 adet beyaz soğan yenirse organizma güçlenir, gebelik kolaylaşabilir. Yumurtalık ve rahminin kuvvetlenmesi için çörek otu, turp tohumu ve havuç karışımlarından istifade edilir.

Süper karışım

Malzemeler:

Bal

Çörekotu

Tarçın

Hazırlanışı:

3 çorba kaşığı bala çörek otu ve tarçın karıştırın. Sabahları kahvaltıdan önce 1 kaşık yiyin.

yumurtalıklar nasıl büyür, yumurtaliklar nasil guclenir, yumurtalık nasıl büyür, yumurtalık hızlandırıcı, kadın yumurtalıkları nasıl büyür, kadın yumurtası nasıl büyütülür, yumurtalıkları canlandıran bitkiler, yumurta büyütmek için bitkisel, kadında yumurta nasıl büyütülür, yumurta nasıl büyür

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, , ,
2 Kasım 2012 6.989 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir