Resimli Kol İnceltme Hareketleri – Kol İnceltme Egzersizleri

Kol yağlarını inceltmek için uygun bir diyet ile beraber kol inceltme egzersizleri yapılması gerekir. Sizler için resimli kol inceltme hareketleri ve yapılışlarından bahsedeceğiz.

Resimli Kol İnceltme Hareketleri

Burada gördüğünüz kol egzersizleri ile kollarınızı güçlendirebilir, incelmelerini sağlayabilir ve sarkık kollardan kurtulabilirsiniz.

Dumble İle Kol İnceltme Hareketleri

1. Bu hareket için bir dumble ve bir sandalyeye ihtiyacınız var. Dumble yoksa su dolu bir ufak su şişesini de kullanabilirsiniz. Bacaklarınızı omuz genişliğinde açarak rahat şekilde sandelyeye oturun. İlk olarak sağ elinize dumble alın. Resime uygun olacak şekilde sağ dirseğinizi sağ dizinize dayayın.

2. Bu harekette ağırlık kalıdırıp indireceksiniz. dikkat etmeniz gereken husus, dirseğinizi dizinizden ayırmamak. Evet hareketi kısaca tarif edelim: Sağ kolunuzu yavaş yavaş aşağı doğru indirin ve sonra tekrar başlangıç pozisyonuna doğru yukarı getirin. Hareketi yaparken dirseğiniz dizinizden ayırmayın. Hareketi sekiz defa tekrarlayın.Sonra diğer kolunuz için de bu adımları aynen uygulayın.

 

 

Sandalye İle kol İnceltme Egzersizi

3. Bu harekette sandalyeden güç alarak kollarımızı çalıştırıyoruz. Resimdeki şekli almaya çalışın. Sandalyeyi arkanıza alın. ellerinzle sandalyeye yaslanın. Eller ile dirsekler arasında doksan derece açı bırakın. Ayaklarınız tümüyle yere bassın. Yavaşça kollarınızı düzleştirin, yani kendinizi yukarı doğru kaldırın ve daha sonra kendinizi yavaşça aşağıya bırakarak ilk pozisyona getirin. Bu kol inceltme hareketini 12 kez tekrarlayın. Hareketi yaparken tüm yükü kollarınıza vermeyin, bacaklarınız ve kollarınız arasında yükü dengelemeyi ihmal etmeyin.

 

 

 

Minderde Yapılacak kol Egzersizi

4. Son kol inceltme egzersizimiz ise basit şınav hareketi. Minder varsa mindere, minder yoksa yumuşak bir halıya uzanın. Ayaklarınızı dizlerinizden bükün ve hafifçe havaya kaldırın. Yandaki resimdeki pozisyonu aldıktan sonra, vücudunuzu esneterek kendinizi aşağı indirin ve tekrar yukarıya kaldırın. Hareketi 8 defa tekrarlayın.

Diğer resimli egzersizler için tıklayın

Tüm egzersizler için tıklayın

kol eritme, kol zayıflatma, kolları inceltme hareketleri, kol inceltme hareketleri resimli, kol nasıl zayıflar, kol eritme egzersizleri, kol egzersizleri resimli, kollar nasıl zayıflatılır, kolları inceltmek için hareketler, egzersizler

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:,
1 Haziran 2012 112.779 okunma 10 defa yorumlanmış

10 yorum yapılmış »


 • hazal demiş ki:

  bu hareketler kas yapıyomu


 • ayşin demiş ki:

  plates yaparken heng besınlerı almamız gerek


 • gizem demiş ki:

  güzel yöntem


 • yeyoww demiş ki:

  kas yapıyomu bu hareketler?


 • sinan demiş ki:

  çok güzel siteniz var tebrikler
  http://bebegimleben.net/


 • Sinem demiş ki:

  Bu hareketler kas yapar mı?


 • ayka demiş ki:

  yapmaya calisacagim


 • merve demiş ki:

  kas yapiyo diyorlar doğrumu onun için koküyorum yapmak


 • Simge demiş ki:

  Kas yapmiyormu ?kas yapmasndan korkuyorum


 • rüveyda demiş ki:

  bu hareketlerı yaparken butun yuku kollarınıza verırsenız ve 15 defa yapmanız gerekn hareketı 25 e cıkarırsanız ustune karbonhıdratlı yıyeceklerı sekerlemeyı abartırsanız kesınlıkle kas yaparsınız ve kasları erıtmek cok zor cok..

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir