Suna Dumankaya Doğal Peeling Tarifi

Suna Dumankaya Doğal Peeling Tarifi

Suna Dumankaya, derinlemesine yüz temizliği yapmak isteyenler için doğal peeling önerisinde bulunmuştur. Suna Dumankaya, derinlemesine yüz temizliğinin, cildi ölü hücrelerden arındırmak, biriken yağları temizlemek; ve siyah noktalardan kurtulmak için, doğal peeling, buhar banyosu; ya da maskeler ile gerçekleştirilebileceğini belirtmektedir.


Ve Suna Dumankaya, derinlemesine yüz temizliği için, doğal peeling uygulamasını evde kolaylıkla yapabileceğinizi belirtmektedir.

Suna Dumankaya tarafından, derinlemesine yüz temizliği için önerilen doğal peeling yöntemini şu şekilde açıklayalım:

2.5 çay kaşığı bal, bir kahve fincanı yulaf ezmesi, yarım tatlı kaşığı sıcak su, bir tatlı kaşığı elma sirkesi…

Suna Dumankaya tarafından, derinlemesine yüz temizliği için önerilen doğal peelingin uygulanması için, belirtilen malzemelerin tamamı karıştırılır; ve cilde uygulanıp, onbeş dakika boyunca etki etmesi beklenir.

Onbeş dakikanın sonunda ise, yumuşak ve nemli bir bez ile, doğal peeling, ovularak ciltten çıkartılır… Ilık su ile cilt durulanır…

suna dumankaya peeling kahve, suna dumankaya peeling tarifleri, peeling nasıl yapılır suna dumankaya, suna dumankaya yuz peelingi, suna dumankaya peeling tarifi, suna dumankaya türk kahvesi peeling, kahveli peeling suna dumankaya, suna dumankaya peeling, türk kahvesi ile yapılan peeling, süna dumankaya kahve peelingi

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:,
23 Ağustos 2012 4.194 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir