Suna Dumankaya Kıl Dönmesi ve Kıl Dibi İltihabı İçin Bitkisel Çözüm

Kıl dönmesi ve kıl dibi iltihabı için Suna Dumankaya evde kolayca yapabileceğiniz bir bitki kürü tavsiye ediyor.  Kıl dibi iltihabı ve kıl dönmesi için bitkisel çözüm, yazımızda:

Suna Dumankaya Kıl Dönmesi ve Kıl Dibi İltihabı İçin Bitkisel Çözüm


Suna Dumankaya, bacaklarda kıl dönmesi; ve bacaklarda kıl dibi iltihaplanması gibi durumlara karşı bir doğal kıl dönmesi tedavi önerisinde bulunmaktadır. Bacaklarda kıl dönmesinin tedavisi için gerekli malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz: Bir tatlı kaşığı tarçın tozu, bir yemek kaşığı limon suyu, bir tatlı kaşığı kekik yağı, bir yemek kaşığı limon yağı, bir kahve fincanı deniz tuzu…

Suna Dumankaya, bacaklarda kıl dönmesi problemi yaşayanların, bu malzemeleri önce karıştırmalarını; sonrasında ise, ister tüm vücutlarına; isterlerse de kıl dönmesi; ya da kıl dibi iltihaplanması olan bölgeye uygulamaları gerektiğini belirtmektedir. Bu uygulamanın ovarak gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

Suna Dumankaya, bu uygulamanın gerçekleştirilmesinin ardından banyo yapması gereken kişinin, daha sonra ise, aynı miktarda olmak kaydı ile susam yağı; ve limon suyunu, kıl dönmesi; ya da kıl dibi iltihaplanması olan bölgeye uygulanması gerektiğini belirtmektedir. Susam yağı, ve limon suyu karışımının deri üzerinde kurumasından sonra ise, bebe pudrası uygulanması gerektiğini belirten Suna Dumankaya, kıl dibi iltihaplanması; ve kıl dönmesi problemi için belirtilmiş olan bu uygulamanın, haftada iki sefer gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtmektedir.

Suna Dumankaya

kıl kökü iltihabına bitkisel çözüm, kıl kökü iltihabı bitkisel tedavisi, kıl dönmesi bitkisel tedavi, kıl kökü iltihabı bitkisel çözüm, kıl kökü iltihabı için bitkisel çözüm, kıl dönmesine bitkisel cözüm, kil donmesi bitkisel cozum, kıl kökü iltihabına kesin çözüm, suna dumankaya kil donmesi, kil koku iltihabi bitkisel tedavi

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, ,
2 Temmuz 2012 13.392 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »


  • tuğçe demiş ki:

    Merhabalar benim sorunum genital bölgede kıl dönmesi elimle uğraşarak çıkartıyorum ve iz kalıyo devamlı lifliyorum ama nafile:( tavsiye ettiğiniz yağlarında kıl beslediğini duyduğum için kullanmaya korkuyorum acaba bana yardımcı olabilirmisiniz???

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir