Suna Dumankaya Saç Beyazlamasına Bitkisel Çözüm Ceviz Kürü

Saç beyazlamasına karşı bitkisel çözüm arayanlara Suna Dumankaya ceviz kürü öneriyor. Evde kolayca yapabileceğiniz bu kür için ceviz kabuğu ve ceviz yapraklarından faydalanacaksınız. Kürümüzün hazırlanış ve uygulanışı yazımızda:

Suna Dumankaya Saç Beyazlamasına Bitkisel Çözüm Ceviz Kürü


Suna Dumankaya, saç beyazlamasının bitkisel tedavisi için şu öneride bulunmaktadır:

-5-6 tane yeşil ceviz ve yaprakları

-1 tutam defne

Öncelikle 5-6 tane yeşil ceviz kabukları , yaprakları ve bir tutam defne havan yardımı ile iyice dövülür.  Üzerine iki misli kadar su ilave edilir ve 15 dakika kaynatılır. Kaynadıktan sonra karışımı süzün. Elde edilen suyu saç diplerine uygulayın.

Suna Dumankaya, bu kürün saç beyazlamasını önleyeceğini, beyaz saçları ise karartacağını söylüyor. Saç beyazlamasının tedavisi için önerilen bu kürün, haftada bir sefer uygulanmasını tavsiye ediyor. Bu kür için sadece yeşil taze ceviz kullanılması gerekiyor. O yüzden ceviz mevsiminde bu kürü deneyebilirsiniz.

sa beyazlamasna zm, saç beyazlamasına çözüm ceviz, suna dumankaya saç beyazlamasına bitkisel çözüm, suna dumankaya saç beyazlaması kürü, saç beyazlaması için ceviz kürü, saç beyazlamasına kesin çözüm, suna dumankaya saç beyazlamasina çare

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, ,
29 Haziran 2012 3.678 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir