Tavan Kaplama Malzemeleri Strafor ve Stropiyer

Evlerimizin, duvarları kadar tavanıda çok ilgi çeker. Düşünün bir kere divana uzandığımızda gözlerimizi tavana dikeriz, orada hem güzel, hemde sağlıklı bir tavan görmeyi kim istemez. Strafor ve stropiyer tavan kaplama malzemeleri evleri daha sıcak ve şık gösterir.
Her geçen gün dekorasyon alanında yenilikler ortaya çıkmaktadır.


Tavan kaplama ise son yıllarda özellikle işyerlerinde çok kullanılan bir üründür. Ama ev ortamında da uygulandığında güzel sonuçlar vermektedir.

Tavan Kaplama Malzemeleri
Tavan kaplaması modelleri sertleştirilmiş köpük polisterinden üretilmektedir. Her yerde çok rahat uygulanabilir. Genellikle tavanlarımız simetrik değildir. Bu yüzden bozuk olan tavanların kamufle edilmesinde çok iyi oluyor.

Strafor ve Stropiyer
Strafor ve stropiyer tavan kaplama malzemeleri, tavanınıza yeni bir hava vermek isterseniz, kolayca uygulayabileceğiniz ürünlerdir.  Strafor ve stropiyer 13mm. ve 8mm. malzemeden yapılmaktadır. Bu şık dekorasyonu siz bile rahatlıkla yapabilirsiniz. Gerekli olan malzeme kesmek için maket bıçağı, cetvel ve yapıştırıcı. Uygulama esnasında evinizin kirlenmiyeceğini garanti edebiliriz. Bir eşyanızı bile kıpırdatmadan evinizi dekore edebilirsiniz.
Tavan kaplama modellerini yapı malzemeleri satan mağazalardan bulabilirsiniz. Tavan kaplama fiyatları oldukça uygundur. Bütçenizi sarsmadan evinize yeni ve farklı bir soluk getirebilirsiniz.

strafor tavan kaplama nasıl yapılır, tavan kaplama, strafor tavan kaplama, strafor tavan kaplama koçtaş, tavan strafor fiyatları, strafor tavan kaplama fiyatları, tavan kaplama nasıl yapılır, koçtaş tavan kaplama, strafor fiyatları, stropiyer

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)1 Ocak 2012 5.129 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir