Ten Rengi Açıcı Suna Dumankaya

SUNA DUMANKAYA TEN RENGİ AÇICI FORMÜL

Suna Dumankaya ten rengi açmak için bitkisel kür veriyor. Bitkisel olarak hazırlanan kürü uyguladığınızda ten renginizin açıldığını fark edeceksiniz. Hibiskus çiçeği çay gibi demlenir ve süzülür. İçebildiğiniz gibi cildinize de sürebilirsiniz. Gözenekleri sıkıştırır, cilde C vitamini verir.

Ten Rengi Açmak İçin Kullanılan Malzemeler

1 çay kaşığı gece kremi

1 çay kaşığı limon suyu

1 çay kaşığı greyfurt


Formülün Hazırlanışı

Günlük olarak kullandığınız gece kreminden bir çay kaşı­ğı alın. Gece kremini limon ve greyfurt suyuyla iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı her akşam yatmadan önce yüzünüze, dekolte bölgenize ve ellerinize sürün. Sabah uyandığınızda ise cildinizi ıhlamur çayı ile silin. Ayrıca mevsimin kış olması­na aldırış etmeden dışarıya çıkarken cildinize güneşten koruyucu krem sürün. Bu formülü düzenli olarak uygular­sanız teninizin rengi istediğiniz kadar açılacaktır.

cilt rengini açmak, renk açıcı maske, ten rengini açmak için suna dumankaya, suna dumankaya renk açıcı maske, suna dumankaya cilt rengini açıcı maske, ten acici, renk açıcı maskeler, suna dumankaya ten rengini açma, suna dumankaya ten rengini açmak, ten açıcı maskeler

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, , ,
13 Haziran 2012 6.841 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »


  • rüya demiş ki:

    en etkili ten açıcı kürü yazarmısınız yani en etkilisi hangisi***

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir