Termojenik yağ yakıcı ve metabolizma hızlandırıcı 5in1 zayıflama kapsülü

Bir termojenik yağ yakıcı olan ve metabolizma hızlandırıcı etkiye sahip olan 5in1 zayıflama hapının diğer faydaları ve özellikleri..

5in1 özellikleri: 5in1 termojenik yağ yakıcı neye yarar?

İştah kesici: İştah merkezini rahatlatarak iştahınızı azaltır.
Termojenik yağ yakıcı: Spor yapmadan zayıflamanızı sağlar.
Karbonhidrat bloke edici: Kalorilerin kiloya dönüşmesini engeller.
Metabolizma hızlandırıcı: Tüketilen şeylerin çabuk sindirilmesini sağlar.
Enerji verici: Bünyenizi sağlam ve enerjik tutacak.

5in1 Termojenik yağ yakıcı nedir?

Metabolizmayı hızlandırarak zayıflama etkisi yaratan bir üründür. Metabolizmanın hızlanmasını sağlayarak vücut ısısını arttırır bunun sonucu olarak da vücuttaki yağlar yakılır ve kilo kaybı yaşanır.
Metabolizmanın hızlanmasıyla vücuttaki yağlar yakılır ve bunun sonucu olarak ortaya çıkan enerjiyi atmak için normalden daha fazla egzersiz yapmamız gerekir böylece ekstra kilo kayıpları da yaşanır.

5in1 termojenik yağ yakıcı ürün içeriği

Guarana: İçeriğinde bol miktarda kafein bulunmaktadır. Ayrıca iştah kapayıcı etkisi ile diyetlerinizi destekleyici bir etki gösterir. Vücutta bulunan yağın atılmasını sağlar ve zihinsel faaliyetleri artırır.

Garcinia cambogia: İçeriğindeki maddeler sayesinde kullanım süresince kilo kaybına sebep olur. İçeriğindeki Hidroksi Sitrik Asit iştah kapatıcı etki yaparak diyetlerinizi destekleyici bir etki gösterir.

Capsaicin: Biberin acı olmasını sağlayan maddedir Güney Amerika’daki bir biberden elde edilir. Çok etkili bir yağ yakıcı ve zayıflatıcı etkileri olan bir maddedir. Vücutta yağ tutulmasını engeller ve mevcut olan yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar.


Citrus aurantium: Vücuttaki insulin seviyesini dengeleyerek yemek sonrası oluşan insulin dengesizliklerini gidererek sağlıklı beslenmemizi sağlar. Böylece fazla kilo alımı engellenmiş olur ve bunun sonucu olarak da kilo kaybı yaşanır.

Yeşil çay: İçeriğindeki maddeler sayesinde yağ oksidasyonuna neden olur. Yeşil çayın zayıflatıcı ve yağ eritici etkileri mevcuttur. Ayrıca vücuttaki enerjinin harcanmasını sağlayarak diyetinize destekleyici etkilerde bulunur. Yeşil çayın diğer diyet ürünlerinden farkı verilen kiloların tekrardan alınmasını engellemesidir.

Lotus yaprağı: İçeriğindeki maddeler sayesinde antioksidan etkileri mevcuttur ayrıca damarları genişleterek tansiyonu düşürmeyi sağlar. Sindirim sistemini düzenleyici etkileri mevcuttur bu sayede zayıflamamıza yardımcı olur.

Cassia angustofolia: Sindirim sistemi sorunların bir numaralı gidericisidir, kullanıldığında sindirim sistemini düzenleyerek bu sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar.

Phaseolus vulgaris: Vücuttaki karbonhidratların kiloya dönüşmesini engeller böylece karbonhidratlı besinlere karşı koyamayanlara karşı yardımcı bir üründür. Kullanımından oldukça başarılı kilo kayıpları sağlar.

gnc termojenik formüla, gnc metabolizma hızlandırıcı, termojenik formula, gnc guarana formula yan etkileri, gnc termojenik formüla kullanıcı yorumları, gnc burner kullananlar, termojenik formula gnc, gnc termojenik formüla kullanan var mı, gnc termojenik formüla kullanan, metolozmayı hızlandırıcı zayıflatma kapsül listesi

» Bayram Tatlıları (Bayram için kolay Tatlı Tarifleri)etiketler:, , ,
3 Ağustos 2010 2.600 okunma Yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir